درباره وبلاگ


اول سلام باش
همیشه دنبال درست کردن همچین وبلاکی بودم
یه منبع که بتونید چیزهایی رو که لازم دارید توش پیدا کنید
اما خیلی از وبلاگهای مشابه کم کم به سمتی رفتن که یا فی لتر شدن یا از حالت یه وبلاگ خوب و رسمی در اومدن
دوست داشتم همین کار رو توی وبلاگ اصلی م انجام بدم اما اونجا یه جورایی یه دنیای دیگه ست و دلم نمیاد که شلوع بشه
اینجا یه اتاق شلوغ هستش
فقط زحمت پیدا کردن چیزی که میخوای با خودت...
»» این وبلاگ در تاریخ 7 شهریور 92 از روی نسخه پشتیبان دوباره بازیابی شد.

مدیر وبلاگ : امید امیدی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مثل یک اتاق شلوغ
هر چیزی که بخوای
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM


زمانی در آینده، دیر یا زود، رژیم شوم و شیطانی مورد خیانت قرار می‌گیرد و زمانی که به یکی خیانت شود، به رژیم شوم دیگر هم خیانت می‌شود. 
نخستین رژیم کدام خواهد بود؟ اسرائیل؟
مطمئنا خیر! سیاست خارجی امریکا، رسانه‌های و ساختارهای سیاسی این کشور به طور کامل به صهیونیسم تباه و آلوده است. 

اما، تنها دو ماه پیش، روزنامه نیویورک پست به نقل از هنری کیسینجر، دیپلمات مشهور واقع‌گرای امریکا نوشت که «در ده سال آینده، اسرائیل وجود نخواهد داشت.» افزون بر آن، ذهنیت مجموعه وزارت خارجه امریکا می‌تواند در حال تغییر باشد. بر اساس یک بررسی (که برای خاورمیانه پس از اسرائیل آماده می‌شود) که همه شانزده سازمان اطلاعاتی امریکا آن را انجام می‌دهند، از ادعای کسینجر حمایت می‌کند، اگر چه زمان دقیق آن مشخص نیست. 

البته صهیونیست‌ها تمام این بررسی هشتاد و دو صفحه‌ای را به عنوان یک شوخی فریب‌آمیز محکوم کردند، اما مشکل آن‌ها با این بررسی بحث آن و واقعیت‌هایی است که در آن مطرح می‌شود. بنا بر این، این بررسی می‌گوید که اسرائیل نمی‌تواند در برابر نیروهای قدرتمند ایستادگی کند که شامل مخالفان بین‌المللی با سیاست صهیونیستی امریکا، جنبش قدرتمند در حمایت از فلسطین، بهار عربی و بیداری اسلامی می‌شوند. 

بنا بر این، اگر این چیزها معتبر هستند، چرا امریکا باید به همکاری با رژیم خوددلسوز، پارانوئید، فاسد، متعصب و نژادپرستی به نام اسرائیل که در نسل کشی فلسطینیان غرق شده است، همکاری کند؟

در واقع، امریکا باید با این واقعیت روبه‌رو شود که این کشور و رژیم اسرائیل در حال تبدیل شدن به چهره‌هایی منفور هستند. گواه آشکار این گفته از آرای اخیر سازمان ملل به تحریم‌ها علیه کوبا، مساله خاورمیانه عاری از سلاح‌های هسته‌ای و تغییر وضعیت فلسطین است که همه این موارد آشکارا گویایی چهره منفور امریکا و رژیم اسرائیل در سطح جهانی است. در واقع رای به نفع فلسطین غمی را در چهره سوزان رایس، نماینده امریکا در سازمان ملل به وجود آورد و او دریافت که نقطه عطفی رخ داده است و هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. 

همچنین آگاهی‌ها درباره این که امریکا و رژیم اسرائیل می‌خواهند برای گسترش منافع یک دولت صهیونیست جنگ تمام عیار علیه اسلام به راه اندازد و برای این منظور در کشتار سه هزار امریکایی در حادثه یازدهم سپتامبر هم‌دست بودند، رو به افزایش است. نزدیک به ۸۰ مساله حل نشده جدی درباره حادثه یازدهم سپتامبر وجود دارد اما شواهد غیرقابل انکار وجود دارد که یک آسمان خراش یعنی برج شماره هفت، با برخورد یک هواپیما به خاک تبدیل نشده است. نخست این آسمان خراش ابتدا فرو ریخت و مانند گرد و غبار از هم فرو پاشید. 

افزون بر آن، سی دقیقه پیش از وقوع این حادثه، جین استنلی، خبرنگار بی‌بی‌سی اطلاعات خود را از کاغذی دریافت کرد که بر روی آن نوشته شده بود برج شماره هفت سقوط کرده است- هنگامی که این کاغذ به دست او رسید، اما ۳۰ دقیقه بعد این حادثه رخ و ساختمان به خاکستر تبدیل شد. 

او چگونه او پیش از وقوع این حادثه آگاه بود؟ (پاسخ، از کاغذی که به او داده شده بود از ماجرا خبر داشت.)

هر روز شمار بیشتری از مردم هوشیا در می‌یابند که آسمان‌خراش‌های مدرن به شکلی ناگهانی فرو نمی‌ریزند و به خاک تبدیل نمی‌شوند و خبرنگاران بی‌بی‌سی نیز طالع‌بین، فال‌گیر و یا ارواح نیستند که نیروهای خارق‌العاده ویران‌گر در اختیار داشته باشند. افزون بر آن، هنگامی یک ساختمان مدرن به راحتی به تل خاکستر تبدیل می‌شود که این واقعه هم‌زمان از مواد منفجره و اشعه انرژی یا چیزی شبیه به آن استفاده شود. 

بنا بر این، جهان به ویژه امریکایی‌ها، باید از شواهد صریح آگاه شوند که سیا و موساد با هدف گسترش منافع صهیونیست از راه آغاز جنگ تمام عیار علیه اسلام، به شدت در کشتار هزاران امریکایی نقش داشتند. کوین بارت، تحلیل‌گر برجسته این شرایط به طور خلاص چنین بیان می‌کند: «اسرائیل به پایان عمر خود رسیده است.» وی ادامع داد «امریکا قصد دارد در جنگ‌ها به سود اسرائیل، زندگی هزاران نفر را نابود و قربانی کند- جنگ‌های که بیشتر به منافع راهبردی امریکا آسیب می‌رسانند تا آن که به سود آن باشند. 

بنا بر این، هنگامی که امریکا چشم خود را به روی این واقعیت می‌گشاید که حمایت از رژیم نژادپرست اسرائیل به سود منافع راهبردی آن کشور نیست، چرا نباید به اسرائیل خیانت کند و روابط عادی را با دولت‌های مدرن دموکراتیک خاورمیانه توسعه دهد؟

روی برگرداندن از عربستان سعودی چه؟ این کشور نه مدرن است و نه دموکراتیک. بلکه کشوری فئودال، شریر و تمامیت‌خواه است. آیا امریکا از عربستان سعودی روی بر می‌گرداند؟

این امر ممکن است. در ظرف چند سال، از امریکا انتظار می‌رود که به لحاظ تامین انرژی کشوری مستقل شود. این اتقاق چه هنگام روی خواهد داد، چرا امریکا باید با حمایت رژیم فاسد دزدها و شکنجه‌گرها همواره در منظر جهانیان منفور جلوه کند؟ 

روی برگرداندن از ایران چه؟ چرا امریکا نباید با کمک هم‌پیمان نزدیک خود انگلیس و دیگر کشورهایی که سیاست خارجی آن‌ها در کنترل صهیونیست‌ها است به ایران خیانت کند؟
نه، خیانت به ایران در حال حاضر هم انجام می‌شود

امریکا متعهد است هر گونه خیانت، فریب و رفتار دوگانه‌ای که قابل تصور است علیه ایران انجام دهد. 

بحرین چه؟ درباره روی برگردانی امریکا و انگلیس به خیانت علیه بحرین چه می‌توان گفت؟

در این هنگام است که شاید خواننده به حضور شش هزار نظامی امریکایی در بحرین اشاره کند و بگوید که رژیم قاتل آل خلیفه باید به بقای خود ادامه دهد. 

اما آیا چنین است؟ وزیر خارجه انگلیس به تازگی در بحرین بود و آشکارترین نشانه را برای خیانت و روی‌گردانی از رژیم بحرین نشان داد و از دیدار با نخست وزیر این کشور که بیش از چهل سال بر این منصب تکیه زده است خودداری کرد. افرون بر آن، فشار زیادی برای استقبال از «گفت‌وگو» وجود دارد. 

بنا بر این، انگیس آشکارا به «راه‌حلی» برای پایان دادن به بحران بحرین نظیر آن چه که در یمن رخ داد فکر می‌کنند، یعنی سرکرده رژیم برکنار شود و فرد دیگری ریاست را بر عهده گیرد. اگرچه به ظاهر تغییری رخ داده است، اما در اساس همه چیز مانند گذشته است. البته در مورد بحرین اعلام شده است که احتمالا شاهزاده‌ای بر اساس سلطنت مشروطه همانند نظام سیاسی انگلیس قدرت را در دست خواهد گرفت. با این حال، اگر چه وزرای جدیدی بر سر کار خواهند آمد و ساختارهای رای‌گیری محدود ایجاد خواهد شد، اما در حقیقت امر رژیم فعلی در راس هرم قدرت باقی خواهد ماند و دقیقا سناریوی یمن در بحرین نیز تکرار خواهد شد. 

اما مردم بحرین دموکرات‌های واقعی هستند و هرگز نخواهند پذیرفت که به آن‌ها خیانت شود. اگر گفت‌وگوها در بحرین بدون حضور کسانی که در زندان به سر می‌برند، خشونت و ظلم و ستم در این کشور ادامه خواهند داشت. در واقع، خشونت بیشتر خواهد شد، اگر گفت‌وگو بدون حضور همه زندانیان سیاسی که باید هر چه زودتر آزاد شوند و غرامت دریافت کنند، انجام شود. در راس همه این مسائل، باید به همه کسانی که شکنجه شدند و خانواده کسانی که کشته شدند فورا غرامت پرداخت شود. 
باید بی‌پرده گفت که «راه‌حل» و «گفت‌وگوی» مورد نظر انگلیس هیچ چیز را حل و فصل نخواهد کرد، در حالی که دموکراسی عربی و بیداری اسلامی ادامه خواهد یافت. باید افزود که رژیم صهیونیست اسرائیل با حمله به ایران مرتکب اشتباه بزرگ دیگری خواهد شد و پای امریکا را به میان خواهد کشید. اگر چنین واتقعه‌ای رخ دهد، پیشرفت تغییر سیاسی در بحرین و دیگر کشورهای خودکامه خاورمیانه بسیار سریع خواهد بود. 

اکنون برای چند لحظه تاریخ را مرور کنیم. تنها چند وقت پیش هنگامی که این دوستان از پشت سر برای هم کف می‌زدند و بین خود هدیه رد و بدل می‌کردند. بله، در زمان‌های نه چندان دور، امریکا و انگلیس دوستان اغراق‌آمیز و تهوع‌آور بن علی، رئیس جمهور پیشین تونس و معمر قذافی، حاکم پیشین لیبی، حسنی مبارک، رئیس جمهور پیشین مصر و علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین یمن بودند. 
خب، نگاه کنید گه چه رخ داد. 

به طور کلی، اکنون زمان برای رژیم قاتل آل خلیفه فرا رسیده است تا از قدرت کنار برود. افزون بر آن، توصیه می‌شود که همین اکنون از قدرت کناره‌گیری کند، پیش از آن که از سوی کسانی که گمان می‌کند دوستان او هستند مورد خیانت واقع شود و به دنبال فرصتی باشند که از پشت به رژیم آل خلیفه خنجر زنند.

مترجم: رضا ورزنده


رادنی شکسپیر استاد اقتصاد، فارع التحصیل دانشگاه کمبریج و وکیل برجسته انگلیسی است. شکسپیر یکی از بنیانگذاران جنش جهانی عدالت و یکی از اعضای شورای مسیحی عدالت پولی است. وی همچنین رئیس کمیته ضد شکنجه در بحرین است.
نوع مطلب :
برچسب ها : رادنی شکسپیر، سیا، موساد، یازده سپتامبر، صهیونیست، press tv، پرس تی وی،
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic